Nasza autorska metoda NEUROBIX – to nowatorska  metoda, która bazuje na najnowszych światowych trendach w nauczaniu, nie tylko języka obcego. 

Skierowana jest głównie dla młodszych uczniów, ale jej elementy przyjmowane są z entuzjazmem w grupach młodzieży starszej i dorosłych.

Jest to złoty środek, który sprawi, że nauka języka właśnie w naszej szkole będzie o wiele efektywniejsza i przyjemniejsza. Dzięki niej nasi słuchacze stają się świadomymi uczestnikami naszych kursów, a nie tylko biernymi odbiorcami.

To metoda, dzięki której nasi słuchacze oprócz znajomości języka poznają swoje możliwości, swój potencjał, uwierzą w siebie dzięki czemu będzie im łatwiej przełamać barierę językową.

Od wielu lat naszą szkołę wyróżniało to, że metody nauczania dobieramy do konkretnej grupy i słuchacza, a nie słuchaczy do danej metody.

Nie mamy gotowych scenariuszy dla konkretnych grup. Bo wiemy, że każda grupa jest inna, nawet grupy w tym samym wieku i na tym samym poziomie mogą się różnić np. zainteresowaniami – dlatego tak ważne dla nas jest elastyczne podejście i indywidualna oferta oraz doświadczony nauczyciel, który zna grupę, jest tutaj i teraz na lekcji.

Wiemy też, że każdy z nas uczy się inaczej i jak ważne są takie czynniki jak poziom, wiek słuchacza, konkretna grupa, a nawet zakres wprowadzanego materiału. Ale w naszej metodzie chodzi o coś jeszcze. Chodzi o kształtowanie nastawienie na rozwój naszych słuchaczy. Wierzymy, że każdy może nauczyć się języka. Zależy tylko ile ma czasu i chęci, ile determinacji i jak to wykorzysta.

Jak wyglądają nasze kursy?

  • Stawiamy na swobodną komunikację w języku obcym!
  • Zajęcia prowadzimy właśnie w języku obcym – od samego początku!
  • Wiemy, że bariera w mówieniu spowodowana może być wieloma czynnikami i my wiemy jak temu zaradzić. Na naszych kursach pomagamy się jej pozbyć i mówić płynnie oraz poprawnie.
  • Pomagamy zrozumieć naszym słuchaczom, że błędy, są nieodłączną częścią procesu nauki, i to dzięki nim też się uczymy! Wzmacniamy poczucie pewności siebie, kształtujemy nastawienie na rozwój.
  • Pilnujemy poprawnej wymowy, bo wiemy jak bardzo jest to ważne.
  • Już najmłodsze nasze grupy uczymy mówić pełnymi zdaniami!

  • Zasadą wprowadzania nowego materiału jest przedstawienie go w kontekście i przyswojenie poprzez różnorodne ćwiczenia bazujące na sytuacje, które są maksymalnie zbliżone do życia codziennego.
  • Stawiamy na nauczanie przyjazne mózgowi.
  • Korzystamy z nowinek technicznych, ale nie zapominamy, jaką przyjemność macie z gier plaszowych i własnoręcznie stworzonych 🙂
  • Na naszych kursach znajdziesz motywację, wsparcie i relacje, ale co najważniejsze możesz odkryć swoją siłę, wartość, pewność i POTENCJAŁ.

Stawiamy na rozwój naszych słuchaczy, nie tylko językowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej metodzie zapraszamy do nas – umów się na spotkanie, diagnozę językową czy lekcję pokazową.