Języka obcego uczymy się w tej samej kolejności co języka ojczystego – dlatego najskuteczniej jest zacząć właśnie od jak najmłodszy lat!

Najmłodsze dzieci uczą się języka obcego w sposób naturalny: podczas zabawy, śpiewania piosenek, wykonywania wspólnie z lektorem różnych czynności, oglądania i kolorowania obrazków, zabaw  ruchowych. Nauka przebiega szybko i skutecznie, a co najważniejsze w miłej, radosnej atmosferze!

Zajęcia prowadzimy w języku obcym. Dzięki temu dzieci nauczą się prawidłowego brzmienia słów, poszczególnych głosek, akcentu. W tak młodym wieku przyswojenie fonetyki będzie dla nich równie łatwe jak w przypadku języka ojczystego.

Piosenki i rymowanki w języku angielskim, z użyciem gestykulacji stymulują dziecko i pomagają zapamiętywać nowe słowa. Podczas wspólnej nauki i zabawy dzieci zapamiętają szybko i bez wysiłku nowe słówka i wyrażenia. Stawiamy na naukę pełnych wypowiedzi.

Kolejno pracując nad sprawnością mówienia dzieci będą uczyły się powoli budować własne odpowiedzi. A dzięki zachowaniu odpowiedniej kolejności nauczania opanowanie pozostałych aspektów czyli: pisania i czytania przyjdzie im później o wiele łatwiej.

Chociaż na zajęciach dla najmłodszych dzieci realizowany jest bardzo konkretny i obszerny zasób materiału – jednak wiedza przekazywana jest w lekkiej i przystępnej formie.

Ucząc dzieci języka zarażamy je pasją do poznawania świata, kultury i obyczajów Państw, których języka dzieci się uczą. Dodatkowo uczymy dzieci efektywnych metod uczenia się czyli jak uczyć się języka, by nauka przychodziła im łatwo i efektywnie.

Nie zdradzamy wszystkich naszych pomysłów na ciekawe zajęcia, które projektujemy w zależności od wieku i zainteresowań dzieci, ale możemy się pochwalić, że:

Więcej zdjęć i filmików z naszych zajęć znajdą Państwo na naszym profilu facebook .

Oprócz podręcznika i dostępnych do niego komponentów lektorzy wykorzystują:

  • tablice interaktywne i okulary VR
  • pacynki dobrane do tematu zajęć
  • mini-historyjki w języku obcym
  • kolorowe plansze i karty obrazkowe
  • muzykę: piosenki i rymowanki
  • mini-inscenizacje, przedstawienia
  • gry planszowe, zabawy na powietrzu
  • wiele innych materiałów i pomocy dydaktycznych!

W przypadku starszych dzieci kursy kończą się egzaminem , a każde dziecko otrzymuje Zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Rodzice mają dostęp do E- DZIENNIKA, w którym znajduje się zakres zajęć, wykaz słówek oraz zadana praca domowa, jak również obecności i oceny.