Wszyscy wiemy, że naukę języka najskuteczniej jest zacząć od  najmłodszy lat.

Dzięki naszej autorskiej metodzie NEUROBIX, bazującej na najnowszych trendach nauczania na świecie My WIEMY jak zrobić to najbardziej efektywnie & efektownie, w naprawdę radosnej atmosferze.

  • Zajęcia prowadzimy w języku obcym i stawiamy na naukę pełnych wypowiedzi.
  • Bazujemy na nauczaniu przyjaznym mózgowi.
  • Kształtujemy postawę nastawioną na rozwój, nie tylko językowy.
  • Pomagamy dziecku odkryć jego potencjał i wiarę we własne możliwości.

Najmłodsze dzieci uczą się języka obcego w sposób naturalny: podczas zabawy, śpiewania, wykonywania wspólnie z lektorem różnych czynności, zabaw  ruchowych. 

W tak młodym wieku przyswojenie fonetyki jest dla dzieci równie łatwe jak w przypadku języka ojczystego.

Piosenki, zabawy stymulują dziecko i pomagają zapamiętywać nowe słowa. Podczas wspólnej nauki i zabawy dzieci zapamiętają szybko i bez wysiłku nowe zwroty. 


Nasze sale wyposażone są w nowoczesne monitory interaktywne i tablice dzięki czemu wykorzystujemy wszystkie dostępne do podręczników komponenty multimedialne, korzystamy z wielu dodatkowych platform,
gier interaktywnych, okularów VR – nie zapominając o analogowych pacynkach, grach planszowych, materiałach kreatywnych, którzy sami tworzymy 🙂


Chociaż na zajęciach dla najmłodszych dzieci realizowany jest bardzo konkretny zasób materiału to wiedza przekazywana jest w lekkiej i przystępnej formie.

Odpowiedni system motywacyjny i aplikacja dla dziecka jak i dla rodzica pozytywnie wpływają na efekty nauki, uczą poprawnych postaw i pomagają dzieciom uwierzyć w swój potencjał.

Nie zdradzamy wszystkich naszych pomysłów na ciekawe zajęcia, ale możemy uchylić rąbka tajemnicy, że:

Więcej zdjęć i filmików znajdą Państwo na naszym FACEBOOK oraz  YOUTUBE