To kursy dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości i usystematyzować wiedzę, i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności językowe na poziomie wyższym niż program szkoły państwowej i rozwijać swoją pasję do języków obcych.

Kursy przygotowują Was do zdawania przyszłych egzaminów kolejno gimnazjalnego/8-klasisty czy maturalnego i są realizowane są od poziomu podstawowego do certyfikatowego (egzaminów FCE i CAE).

Kursy prowadzone są w języku obcym z naciskiem na komunikację w języku obcym. Tematyka zajęć dobierana jest do poziomu zaawansowania słuchaczy, jak również pod kątem zainteresowań  grupy.

W programie kursu znajdują się konwersacje z Native Speaker’em, zapewniające kontakt z żywym językiem czy np. panel z Historii i Kultury Krajów Anglojęzycznych dzięki którym uczniowie bliżej poznają realia państw, których języka się uczą. Do dyspozycji słuchaczy jest biblioteka oraz medioteka.

Istnieje możliwość zorganizowania
ZAMKNIĘTEJ GRUPY

dla kilku osób znajomych z tej samej klasy.

Dzięki temu możecie podporządkować plan zajęć i ich program tylko pod Waszą grupę np. poprosić naszego nauczyciela o powtórzenie materiału przed klasówką w szkole państwowej.

 

Każdy słuchacz otrzymuje w naszej szkole dostęp do E_DZIENNIKA, w którym sprawdzi na bieżąco (lub w razie nieobecności) temat i zakres zajęć, pracę domową jak również informację o zbliżającym się sprawdzianie.

Tak, sprawdzamy postępy w nauce by jeszcze lepiej dobierać dla Was metody, techniki nauczania tak, by jak najszybciej było widać efekty nauki. Realizujemy też ciekawe projekty językowe i kulturowe, gry językowe by ćwiczyć w praktyce nabyte umiejętności.

W całej szkole jest internet Wi-Fi. Zapewniamy też poczekalnię z komputerami, pyszną herbatą i ciastkami, która jest do dyspozycji słuchaczy przed i po zajęciach.