To kursy dla tych, którzy chcą:

*doskonalić swoje umiejętności językowe na poziomie wyższym niż program szkoły i rozwijać swoją pasję do języków

lub *nadrobić zaległości i usystematyzować wiedzę po czym podosić swoje umiejętności językowe.

Grupy dobieramy pod kątem zaawansowania  i wieku słuchaczy.

Prowadzimy grupy na wszystkich poziomach zaawasowania od podstawowego do zaawansowanego, grupy egzaminacyjne i certyfikatowe.


Dzięki naszym kursom nasi słuchacze poczują się pewie na przyszłym egzaminie  8-klasisty i pozostałych, ale przede wszystkim rozwiną umiejętność swobodnej komunikacji w języku obcym.

Na naszych kursach zapomnicie też o barierze językowej i strachu przed mówieniem – bo nasi nauczyciele wiedzą, jak to zrobić! Stawiamy na komunikację w języku obcym z dbałością o poprawną wymowę.


Autorskie projekty & warsztaty

Nasze autorskie projekty rozwijają nie tylko znajomość języków. Gośćmi na naszych kursach, którzy przeprowadzili dla naszych ucziów warsztaty oczywiście po angielsku byli między innymi:

Międzynarodowy sędzia piłkarski UEFA Krzysztof Jakubik 🙂 

czy Tomasz Modrzewski @PierwszaPomocTomaszModrzewski

OD kilku lat prowadzimy również autorskie kursy językowe z zakresu Motywacji i Emocji – prowadzone przez certyfikowanego COACHA i jednocześnie naszego lektora języka angielskiego.

Jest to alternatywa dla osób z bardzo dobrą znajomością języka. Kursy te pozwalają uzyskać wiele kompetencji miękkich, odkryć swój potencjał, poznać otaczający nas świat, zaplanować swoją przyszłość.

I tak, sprawdzamy postępy w nauce by jeszcze lepiej dobierać dla Was metody, techniki nauczania tak, by jak najszybciej było widać efekty.

Bo wierzymy, że na własnych błędach, uczymy się najskuteczniej. Ale uczymy też, że błędy nas nie definiują, tak samo jak złe oceny.

Uczymy też tego, że każdy może nauczyć się języka, zacząć od nowa, że nie ma osób niezdolnych językowo – są tylko takie, na które trzeba znaleźć odpowiednią metodę, które muszą może włożyć trochę więcej wysiłku niż inni, a czasem po prostu uwierzyć w siebie.

Co jeszcze waże dla nastolatka? Zapewniamy poczekalnię z komputerami, pyszną herbatą i czasami również ciastkami, która jest do dyspozycji słuchaczy przed i po zajęciach.