To kursy dla tych, którzy chcą:

*nadrobić zaległości i usystematyzować wiedzę

*doskonalić swoje umiejętności językowe na poziomie wyższym niż program szkoły państwowej i rozwijać swoją pasję do języków.

Kursy przygotowują Was do zdawania przyszłych egzaminów 8-klasisty czy maturalnego i są realizowane są od poziomu podstawowego do certyfikatowego (egzaminów FCE i CAE).

Kursy prowadzone są w języku obcym z naciskiem na komunikację. Tematyka zajęć dobierana jest do poziomu zaawansowania słuchaczy, jak również pod kątem zainteresowań  grupy.

OD kilku lat prowadzimy również autorskie kursy językowe z zakresu Motywacji i Emocji – prowadzone przez certyfikowanego COACHA i jednocześnie naszego lektora języka angielskiego. Jest to alternatywa dla kursów certyfikatowych i osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Kursy te pozwalają uzyskać wiele kompetencji miękkich, odkryć swój potencjał, poznać otaczający nas świat, zaplanować swoją przyszłość. Są to kursy nastawione na samodoskonalenie.

Istnieje możliwość zorganizowania
ZAMKNIĘTEJ GRUPY

dla kilku osób znajomych z tej samej klasy.

Dzięki temu możecie podporządkować plan zajęć i ich program tylko pod Waszą grupę np. poprosić naszego nauczyciela o powtórzenie materiału przed klasówką w szkole państwowej.

Tak, sprawdzamy postępy w nauce by jeszcze lepiej dobierać dla Was metody, techniki nauczania tak, by jak najszybciej było widać efekty nauki. Bo wierzymy, że na własnych błędach, uczymy się najskuteczniej. Ale uczymy też, że błędy nas nie definiują, tak samo jak złe oceny. Uczymy też tego, że każdy może nauczyć się języka, zacząć od nowa, że nie ma osób niezdolnych językowo – są tylko takie, na które trzeba znaleźć odpowiednią metodę, które muszą może włożyć trochę więcej wysiłku niż inni, a czasem po prostu uwierzyć w siebie.

Realizujemy ciekawe projekty językowe i kulturowe, gry językowe by ćwiczyć w praktyce nabyte umiejętności.

W całej szkole jest internet Wi-Fi. Zapewniamy też poczekalnię z komputerami, pyszną herbatą i ciastkami, która jest do dyspozycji słuchaczy przed i po zajęciach.