Korzystamy z różnych metod – ponieważ wiemy, że każdy z nas uczy się inaczej i że nie ma jednej skutecznej metody, którą moglibyśmy stosować. Łączymy je ze sobą, dobieramy do poziomu i wieku słuchacza, do konkretnej grupy, do wprowadzanego materiału. 

Wiemy, że każda grupa jest inna, nawet grupy w tym samym wieku i na tym samym poziomie mogą się różnić np. zainteresowaniami – dlatego tak ważne dla nas jest elastyczne podejście i indywidualna oferta oraz doświadczony nauczyciel.

I właśnie to nas wyróżnia: fakt, że w naszej szkole to metody nauczania dobieramy do konkretnej grupy i słuchacza, a nie słuchaczy do danej metody.

Jak wyglądają nasze kursy?

  • Największy nacisk położony jest na swobodną komunikację w języku obcym, ponieważ wiemy, że ten aspekt języka sprawia wielu osobom największe trudności. Najczęściej słyszymy od naszych nowych klientów: „Chcę nauczyć się mówić”. Wiemy, że bariera w mówieniu spowodowana może być wieloma czynnikami i my wiemy jak temu zaradzić. Na naszych kursach pomagamy się jej pozbyć i mówić płynnie oraz poprawnie.
  • Dlatego zajęcia prowadzimy właśnie w
    języku obcym
    – już od najmłodszych grup. Na wszystkich poziomach, łącznie od poziomu podstawowego. 
  • Zasadą wprowadzania nowego materiału jest przedstawienie go w kontekście, a następnie przyswojenie poprzez aktywne uczestniczenie w różnorodnych ćwiczeniach bazujących na sytuacjach, które są maksymalnie zbliżone do życia codziennego.
  • W trakcie zajęć wykorzystywane są materiały autentyczne zapewniające szybkie postępy w nauce.

 

Co więcej, na naszych kursach przekazujemy wiedzę dotyczącą efektywnych metod uczenia się i dążenia do realizacji wyznaczonych sobie celów.  Stawiamy na rozwój naszych słuchaczy, nie tylko językowy!