Nasi pracownicy to serce naszej szkoły. Oczywiste jest, że zatrudniamy nauczycieli z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem, ale przede wszystkim nasi nauczyciele to osoby, które lubią uczyć, są pełni pasji, kreatywni, pełni pomysłów i energii, z uśmiechem na twarzy i sercem na dłoni.

Większość z nich współpracuje z nami od wielu lat, ciesząc się uznaniem i sympatią naszych słuchaczy, ich rodziców oraz właścicieli szkoły.

Nasze Panie sekretarki to sympatyczne i wesołe koordynatorki życia szkoły, chętnie niosące pomoc uczniom i nauczycielom.

 

 

Magdalena Fedorowicz – Dyrektor Szkoły

Marlena Ciołek – Koordynator kursów

 

Agata 

Absolwentka Instytutu Lingwistyki Stosowanej Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada tez uprawnienia do uczenia informatyki w języku angielskim. Uczy w naszej szkole od ponad 10 lat.
Lubi literaturę detektywistyczną, popularnonaukową, filmy science – fiction oraz muzykę klasyczną. Śpiewa w chórze Miasta Siedlce w sekcji sopranów. Śpiewająco podchodzi do życia i swojej pracy 🙂

Beata 

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 10 lat uczy języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych, zarażając swoich uczniów pasją do języka. W swoją pracę wkłada całe swoje serce i kocha to co robi.

W wolnych chwilach uwielbia podróżować. Ulubiona książka to „The biggest secret” David’a Icke’a. Ulubiony film to „The black rain”.

Tomasz 

Jest magistrem filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Dużą radość sprawia mu nauczanie małych dzieci, które z kolei uwielbiają uczęszczać na jego zajęcia. Ale specjalizuje się również w kursach przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego. Ulubiona książka to „Gesty”, a ulubiony film „Les Mirables”.

 

Dorota 

Magister Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, studiowała także na Wileńskim Uniwersytecie Pedagogicznym w ramach programu ERASMUS+.

Specjalizuje się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Interesuję się literaturą fantastyczną współczesnych twórców, takich jak Garth Nix, Cassandra Clare czy Suzanne Collins.

 

Katarzyna 

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji kultura i historia Stanów Zjednoczonych. W zawodzie nauczyciela pracuje już ponad 12 lat i specjalizuje się w indywidualizacji nauczania oraz diagnozowaniu i eliminacji typowych trudności napotykanych w czasie nauki języka angielskiego.

Entuzjastka treningów siłowych oraz tematyki związanej ze stereotypowością współczesnego wizerunku Stanów Zjednoczonych.

magda-lektor-angielskiegoMagdalena

Ukończyła filologię angielską ze specjalnością nauczycielską na Akademii Podlaskiej w Siedlcach oraz filologię angielską ze specjalnością tłumaczeniową na SWPS w Warszawie.

Interesuje się piłka nożną i z całego serca kibicuje Manchester United. Chętnie podejmuje nowe wyzwania, dzięki czemu odnajduje się nie tylko w grupach dziecięco-młodzieżowych, ale i dorosłych o tematyce biznesowej czy specjalistycznej.

 

Kamila 

Magister Filologii Romańskiej o specjalności nauczycielskiej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W naszej szkole uczy języka francuskiego i włoskiego.

Interesuje się modą, filmem ale przede wszystkim kocha kuchnie francuską i włoską! Włoskie makarony, sery, kawa i desery są nieodłącznym elementem jej menu.

 

Magdalena 

Magister Filologii Germańskiej Uniwersytetu Warszawskiego – Instytut Lingwistyki Stosowanej, specjalność: nauczycielsko – tłumaczeniowa. Posiada blisko 10 letnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego.