Anna – dyrektor Euroschool Radzyń Podlaski; lektorka języka hiszpańskiego i angielskiego

Wprawdzie z rozsądku jestem informatykiem, ale serce wybrało zawód związany z krajem, gdzie zarówno klimat, jak i ludzie są pełni niezwykłego ciepła. Miałam wspaniałą okazję mieszkać i studiować przez rok w Saragossie, dzięki czemu nauczyłam się melodyjnego seplenienia języka kastylijskiego (zwanego popularnie hiszpańskim). Po powrocie postanowiłam swoją pasję dzielić z innymi i tak zostałam nauczycielką języka hiszpańskiego. W Euroschool na zajęciach hiszpańskiego można mnie spotkać od 2012, a od 2014 kieruje tą placówką. Prywatnie jestem żoną i mamą czwórki maluchów. Lubię śpiewać 😉

Krzysztof – lektor języka angielskiego

Absolwent filologii angielskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej. Od 2014 roku nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Lisiowólce. Ze SJO Euroschool współpracuje od 2011 roku. Zainteresowania: fotografia, grafika komputerowa, gra na perkusji. Prywatnie szczęśliwy mąż i tatuś Dominiki oraz Samuela.

Wioleta – lektorka języka angielskiego

Absolwentka studiów pierwszego stopnia oraz drugiego stopnia filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej na Uniwesytecie Marii Curie- Skłodowskiej. Z SJO Euroschool współpracuje od 2016 roku. Zafascynowana językiem angielskim od najmłodszych lat, w wolnych chwilach uwielbia odwiedzać polskie góry i spędzać czas aktywnie.

Emilia – lektorka języka angielskiego i francuskiego

Cześć!
Nazywam się Emilka i jestem studentką III roku filologii angielskiej z językiem chińskim. Obecnie przygotowuję się do obrony certyfikatu DELF, tym razem w języku francuskim. Dzielenie się językową wiedzą  jest moją pasją i daje mi ogrom satysfakcji. W wolnych chwilach uwielbiam pływać oraz oglądać filmy kostiumowe.

Santiago – lektor języka angielskiego i hiszpańskiego

Cześć. Mam na imię Santiago. Jestem Hiszpanem (z Katalonii). Mam 26 lata i jestem studentem na “Universidad Politécnica de Madrid”. Mówię po hiszpańsku, po polsku i po angielsku.

W tym roku akademickim będę w Polsce. A czemu? Moja historia w tym kraju jest długa. Ale w kilku słowach: po prostu kocham Polskę (kulturę, pogodę, ludzi, język, muzykę, kościół,…).

Bardzo chcę też pokazać to, co najlepsze w moim kraju (także jaki jest mój kraj), a także dowiedzieć się więcej o Polsce.

Do zobaczenia na zajęciach!

Liwia – lektorka języka angielskiego

Cześć! Mam na imię Liwia. Chodzę do klasy maturalnej liceum i uwielbiam język angielski. Poza tym kocham seriale, książki i muzykę. Dzięki lekcjom w Euroschool udało mi się zdać certyfikat językowy na poziomie C1 w wieku 16 lat. Obecnie uczę się hiszpańskiego i daję lekcje angielskiego. Zapraszam!

Bakhtiyor – lektor języka angielskiego i rosyjskiego

Hi, I am Bakhtiyor from Tajikistan. Graduate of Tajik State University, Orientalism-Philology (English and Arabic Philology). 12 years of experience as University Professor in Tajikistan.

My passion has always been to discover different cultures, traditions, and especially food from East to West.

Now I am discovering Poland. I would be happy to share something I know with you and learn even more.

Iza – lektorka języka angielskiego i rosyjskiego

Hi! Привет! Jestem studentką lingwistyki stosowanej, uczącą się dwóch języków obcych (język angielski i język rosyjski). Nieustannie doszkalam się, biorąc udział w kursach, nawet tych wykraczających poza granice naszego państwa. W wolnym czasie udzielam korepetycji. Moją pasją od najmłodszych lat jest sport. Mam za sobą mecze w II lidze piłki nożnej kobiet. Jestem ciekawa świata. Monotonii mówię stanowcze nie, a wyzwaniom tak!

Małgorzata – lektorka języka angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej, a następnie Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2005 roku nauczycielka języka angielskiego w Gimnazjum nr 1 w Radzyniu Podlaskim. Z SJO Euroschool związana od 2017 roku. Zainteresowania: literatura, filmy i seriale, oczywiście w wersji anglojęzycznej smile

Łukasz – lektor języka angielskiego

absolwent filologii angielskiej (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie). Fan dobrej muzyki, lubi fotografować, wielbiciel psów.  Jest w trakcie studiów podyplomowych z kynoterapii (dogoterapii)

Joanna – lektor języka angielskiego i niemieckiego

Jestem doświadczonym nauczycielem pełnym pasji, pomysłów i energii. Lubię pracę z innymi, którzy chcą się uczyć i rozwijać. Jestem otwarta na nowe wyzwania i metody nauczania. Zawsze w pełni angażuję się w swoją pracę. Jestem rzetelna i staram się efektywnie przekazywać i egzekwować wiedzę. Uwielbiam dzieci i ich uśmiech na twarzy. Jestem absolwentką filologii germańskiej na UMCS-ie oraz filologii angielskiej na Kul-u w Lublinie.
Moja pasją są języki obce, literatura, dobry film i podróże.

Magda – lektor języka angielskiego

Mam na imię Magda. Od 12 lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. W mojej  pracy uwielbiam jej nieprzewidywalność 🙂 Każdy dzień i jest jak pudełko czekoladek…… nigdy nie wiesz co cię czeka i na co trafisz 🙂 Pasjonują  mnie zarówno język jak i kultura angielska i amerykańska.  Uważam, że żeby świadomie uczyć się konkretnego języka obcego trzeba poznać nie tylko składnię, słownictwo czy gramatykę jakie go cechują,   ale i kulturę danego kraju, w tym obyczaje, sposób obchodzenia świąt czy choćby poznać dorobek filmowców lub piosenkarzy reprezentujących ten kraj.  Najlepszym sposobem na powyższe jest czytanie książek wydanych w danym języku, słuchanie piosenek lub oglądanie filmów- oczywiście bez lektora i dubbingu 😉

A już najlepszym sposobem na poznanie i naukę danego języka obcego jest przyjście do nas i skorzystanie z naszej wiedzy i naszych rad. Ponieważ NIKT nie nauczy cię posługiwać się językiem obcym tak jak my 🙂  PASJONACI 🙂 Ludzie, których ogromnie cieszy uczenie innych 🙂

Hubert – lektor języka angielskiego

Przygodę z językiem angielskim (poza szkolą) rozpocząłem w USA w 2011, a potem w Londynie na stanowisku concierge przez 7 lat.
Lubię bieganie, podróżowanie oraz jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch ar chloropter.