Magdalena – lektorka języka niemieckiego i angielskiego

Absolwentka filologii germańskiej Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Absolwentka filologii angielskiej w Wyższej Szkole Społeczno- Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie (licencjat) oraz studiów magisterskich na KULu. Od 2009 roku nauczyciel języka niemieckiego w Liceum Ogólnokształcącym w Komarówce Podlaskiej. Ze SJO Euroschool związana od 2012 roku. Prywatnie szczęśliwa żona 🙂 Główne zainteresowania to literatura.

 

Anna – dyrektor Euroschool Radzyń Podlaski; lektorka języka hiszpańskiego

Wprawdzie z rozsądku jest informatykiem, ale serce wybrało zawód związany z krajem, gdzie zarówno klimat, jak i ludzie są pełni niezwykłego ciepła. Miała wspaniałą okazję mieszkać i studiować przez rok w Saragossie, dzięki czemu nauczyła się melodyjnego seplenienia języka kastylijskiego (zwanego popularnie hiszpańskim). Po powrocie postanowiła swoją pasję dzielić z innymi i tak została nauczycielką języka hiszpańskiego. W Euroschool na zajęciach hiszpańskiego można ją spotkać od 2012, a od 2014 kieruje tą placówką. Prywatnie jest żoną i mamą trójki maluchów. Lubi śpiewać 😉

Krzysztof – lektor języka angielskiego

Absolwent filologii angielskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej. Od 2014 roku nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Lisiowólce. Ze SJO Euroschool współpracuje od 2011 roku. Zainteresowania: fotografia, grafika komputerowa, gra na perkusji. Prywatnie szczęśliwy mąż i tatuś Dominiki.

Beata – lektorka języka angielskiego

Z zawodu co prawda technik dentystyczny, ale z zamiłowania od 2011 roku nauczyciel języka angielskiego. Obecnie ugruntowuje swoją wiedzę z zakresu filologii angielskiej na studiach na KUL.
Z Euroschool współpracuje od 2016 roku. Zainteresowania: podróże, poznawanie kultur innych krajów, narciarstwo, literatura anglojęzyczna. Prywatnie żona, mama dwójki nie małych już dzieci.

 

Wioleta – lektorka języka angielskiego

Absolwentka studiów pierwszego stopnia oraz drugiego stopnia filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej na Uniwesytecie Marii Curie- Skłodowskiej. Z SJO Euroschool współpracuje od 2016 roku. Zafascynowana językiem angielskim od najmłodszych lat, w wolnych chwilach uwielbia oglądać filmy i czytać książki, a zwłaszcza literaturę anglojęzyczną.

Manuel Jesús – lektor języka angielskiego i hiszpańskiego

Hello! My name is Manuel and I am from Spain. I am 27 years old and I live in my Jaén, a small town located in Andalusia, a region located at the south of Spain. I have English Philology and Tourism degrees and also a Master in Secondary Teaching Education. I love travelling and getting to know different cultures. My hobbies are: going out with my friends, Football and listening to music. I also love teaching languages, which is my passion and work at the same time. I am a motivated person who wants to learn new things every day, while I am teaching other things at the same time. Hope to get to know all of you soon.

Maria – lektorka języka rosyjskiego

Absolwentka filologii rosyjskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczony nauczyciel w I Liceum Ogólnokształcącym w Radzyniu Podlaskim z 34 letnim stażem (obecnie na emeryturze). Zainteresowania to sport rowerowy, siatkówka, filmy i literatura. Z Euroschool współpracuje od 2017 roku.

 

 

Małgorzata – lektorka języka angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej, a następnie Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2005 roku nauczycielka języka angielskiego w Gimnazjum nr 1 w Radzyniu Podlaskim. Z SJO Euroschool związana od 2017 roku. Zainteresowania: literatura, filmy i seriale, oczywiście w wersji anglojęzycznej smile

 

Łukasz – lektor języka angielskiego

absolwent filologii angielskiej (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie). Fan dobrej muzyki, lubi fotografować, wielbiciel psów.  Jest w trakcie studiów podyplomowych z kynoterapii (dogoterapii)

 

 

 

Robert  – lektor języka francuskiego i hiszpańskiego

Po 16 latach spędzonych w Grecji w Atenach, w których to się urodził, przyjechał do Polski do Lublina w celu kontynuacji swojej nauki w jednym z lubelskich liceów, a następnie rozpoczął studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Obecnie student V roku studiów magisterskich filologii romańskiej Katolickiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Lublinie. Realizuje również specjalizację dydaktyczną z języka francuskiego, hiszpańskiego i polskiego jako obcego. W liceum zafascynował się językiem francuskim, a na studiach zakochał się w języku hiszpańskim, mentalności i kulturze Hiszpanów. Ostatnio często podróżuje do Hiszpanii, między innymi miał okazję mieszkać i studiować język francuski i hiszpański na Uniwersytecie w Murcji, a także odbyć kurs języka hiszpańskiego w Madrycie. Nieustannie pogłębia wiedzę z lingwistyki hiszpańskiej i francuskiej. Zainteresowania: języki romańskie, podróże i natura, pływanie, wszystko co związane z Madrytem. Ze SJO Euroschool współpracuje od 2018.