Anna – dyrektor Euroschool Radzyń Podlaski; lektorka języka hiszpańskiego i angielskiego (metoda Teddy Eddie)

Wprawdzie z rozsądku jestem informatykiem, ale serce wybrało zawód związany z krajem, gdzie zarówno klimat, jak i ludzie są pełni niezwykłego ciepła. Miałam wspaniałą okazję mieszkać i studiować przez rok w Saragossie, dzięki czemu nauczyłam się melodyjnego seplenienia języka kastylijskiego (zwanego popularnie hiszpańskim). Po powrocie postanowiłam swoją pasję dzielić z innymi i tak zostałam nauczycielką języka hiszpańskiego. W Euroschool na zajęciach hiszpańskiego można mnie spotkać od 2012, a od 2014 kieruje tą placówką. Prywatnie jestem żoną i mamą czwórki maluchów. Lubię śpiewać 😉

Krzysztof – lektor języka angielskiego

Absolwent filologii angielskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej. Od 2014 roku nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Lisiowólce. Ze SJO Euroschool współpracuje od 2011 roku. Zainteresowania: fotografia, grafika komputerowa, gra na perkusji. Prywatnie szczęśliwy mąż i tatuś Dominiki oraz Samuela.

Wioleta – lektorka języka angielskiego (metoda Teddy Eddie)

Absolwentka studiów pierwszego stopnia oraz drugiego stopnia filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej na Uniwesytecie Marii Curie- Skłodowskiej. Z SJO Euroschool współpracuje od 2016 roku. Zafascynowana językiem angielskim od najmłodszych lat, w wolnych chwilach uwielbia odwiedzać polskie góry i spędzać czas aktywnie.

Katarzyna – lektorka języka angielskiego

KatarzynaWitam! W 2007 roku Szkocja stała się moim drugim domem, gdzie spędziłam 13 lat i tam zostawiłam swoje serce. Tęsknota za językiem angielskim przywiodła mnie w progi Euroschool, gdzie od 2021 roku mam przyjemność dzielić się swoją wiedza z jej studentami.

Dusza artystyczna: witraż, grafika komputerowa

Ulubiony kolor: żółty

Szczęśliwa posiadaczka czarnego kota.

Santiago – lektor języka angielskiego i hiszpańskiego

Cześć. Mam na imię Santiago. Jestem Hiszpanem (z Katalonii). Mam 26 lata i jestem studentem na “Universidad Politécnica de Madrid”. Mówię po hiszpańsku, po polsku i po angielsku.

W tym roku akademickim będę w Polsce. A czemu? Moja historia w tym kraju jest długa. Ale w kilku słowach: po prostu kocham Polskę (kulturę, pogodę, ludzi, język, muzykę, kościół,…).

Bardzo chcę też pokazać to, co najlepsze w moim kraju (także jaki jest mój kraj), a także dowiedzieć się więcej o Polsce.

Do zobaczenia na zajęciach!

Bakhtiyor – lektor języka angielskiego i rosyjskiego

Hi, I am Bakhtiyor from Tajikistan. Graduate of Tajik State University, Orientalism-Philology (English and Arabic Philology). 12 years of experience as University Professor in Tajikistan.

My passion has always been to discover different cultures, traditions, and especially food from East to West.

Now I am discovering Poland. I would be happy to share something I know with you and learn even more.

Iza – lektorka języka angielskiego i rosyjskiego

Hi! Привет! Jestem studentką lingwistyki stosowanej, uczącą się dwóch języków obcych (język angielski i język rosyjski). Nieustannie doszkalam się, biorąc udział w kursach, nawet tych wykraczających poza granice naszego państwa. W wolnym czasie udzielam korepetycji. Moją pasją od najmłodszych lat jest sport. Mam za sobą mecze w II lidze piłki nożnej kobiet. Jestem ciekawa świata. Monotonii mówię stanowcze nie, a wyzwaniom tak!

Małgorzata – lektorka języka angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej, a następnie Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2005 roku nauczycielka języka angielskiego w Gimnazjum nr 1 w Radzyniu Podlaskim. Z SJO Euroschool związana od 2017 roku. Zainteresowania: literatura, filmy i seriale, oczywiście w wersji anglojęzycznej smile

Joanna – lektor języka angielskiego i niemieckiego

Jestem doświadczonym nauczycielem pełnym pasji, pomysłów i energii. Lubię pracę z innymi, którzy chcą się uczyć i rozwijać. Jestem otwarta na nowe wyzwania i metody nauczania. Zawsze w pełni angażuję się w swoją pracę. Jestem rzetelna i staram się efektywnie przekazywać i egzekwować wiedzę. Uwielbiam dzieci i ich uśmiech na twarzy. Jestem absolwentką filologii germańskiej na UMCS-ie oraz filologii angielskiej na Kul-u w Lublinie.
Moja pasją są języki obce, literatura, dobry film i podróże.

Hubert – lektor języka angielskiego

Przygodę z językiem angielskim (poza szkołą) rozpocząłem w USA w 2011, a potem w Londynie na stanowisku concierge przez 7 lat. Uczestnik kursu organizowanego przez Uniwersytet Cambridge zakończonego zdobyciem certyfikatu CELTA.
Lubię bieganie, podróżowanie oraz jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch ar chloropter.

Iza – lektorka języka hiszpańskiego

¡Hola!
Obecnie jestem studentką zarządzania na studiach magisterskich na WSEI w Lublinie. Wcześniej studiowałam turystykę na UMCS oraz w technikum miałam do czynienia z hotelarstwem. Obie te dziedziny sprowadzają się do mojej pierwszej pasji jaką są podróże. Kolejną pasją jest piłka nożna, od której wzięło się moje zainteresowanie językiem hiszpańskim, a dokładnie od finału Mistrzostw Europy, gdzie Hiszpania pokonała NIemców w 2008 roku. Dodatkowo przeżyłam niezapomnianą przygodę, ponieważ miałam przyjemność spędzić pół roku w Hiszpanii, w uroczym miasteczku o nazwie Jaén, studiując turystykę i poznając kulturę hiszpańską od środka 🙂